demoliční a třídící drapáky DEHACO DSG

Nabízíme prodej a servis demoličních třídících drapáků nizozemské společnosti DEHACO B.V.
DEHACO je mezi dodavateli demoličních třídících drapáků ojedinělé nabízeným množstvím 33 velikostních typů. Snadno si tak vybere každý zájemce dle velikosti svého bagru od 0,7 t až po 200 t !!!! hmotnosti nosiče. Jsou to drapáky vážící od 75 kg - u nejmenšího typu, až po 13 tun u největšího typu demoličního drapáku.

DEHACO prodává nejvíce svých drapáků v Nizozemsku, Belgii, Francii, Anglii a Německu. V těchto zemím má díky kvalitě svých výrobků, dostupnosti náhradních dílů a servisu a také zajímavé ceně pro zákazníky, velmi pevnou pozici.
Zajímavá je poskytovaná záruka, DEHACO poskytuje nadstandardní záruku a to záruku v délce 2 roky.

Každý model drapáku může být vybaven buď integrovanou upínací hlavou nebo univerzální upínací hlavou.
Integrovaná hlava : 
- typ konkrétního upínacího systému je přímo integrován do otočové hlavy, tvoří součást stavby otočové hlavy. Výhodou je kompaktní stavba, lepší kinematika zařízení. Nevýhodou je použití jen na strojích s identickým upínacím systémem.
Univerzální hlava :
- otočová hlava je zakončena horní plochou přírubou - deskou s otvory, na kterou se montuje upínací adaptér dle konkrétního upínacího systému. Výhodou je univerzálnost použití na více strojů i s odlišnými upínacími systémy. Nevýhodou je menší kompaktnost.

Důležitým prvkem drapáku je robustní otočová hlava - nekonečná otoč.
Jedná se o obdobu otoče u minibagru - věnec poháněný přes pastorek malým hydromotorem - u větších drapáků jsou 2 hydromotory.   řešení otoče drapáku
Tato otoč je široké konstrukce, tudíž rozkládá axiální i radiální síly na větším průměru základny. Tím se eliminuje poškození a dosahuje se velmi dobrých parametrů drapáku co se tuhosti i výdrže týká.
Jedná se o daleko stabilnější a trvanlivější provedení ve srovnání s drapáky osazenými hydraulickým rotátorem, kde veškeré radiální i axiální síly působí na minimálním průměru hydraulického rotátoru. U velkého drapáku to znamená velký /drahý/ rotátor.
U řešení DEHACO je i velký drapák poháněn opět hydromotory malé velikosti.