hydraulická kladiva DEHACO IBEX

Bourání horniny, hloubení, bourání betonových konstrukcí a budov, bourání asfaltových ploch a dlažby , odstranění strusky z vysokých pecí a pánví, sekundární bourání lomového kamene ... řízená síla hydraulických bouracích kladiv Ibex od Dehaco je Vám k dispozici. Nabízíme vynikající kvalitu, velmi univerzální použití, sílný výkon a trvanlivost.
Dehaco své zkušenosti z výroby kladiv využilo k vývoji nové modelové řady hydraulických kladiv IBEX. Ta jsou mimořádně spolehlivá a snadno se udržují. Holandská vysoká kvalita - holandský design - zaručuje vynikající výsledky. Všechny modely jsou chráněny speciálně navrženým obalem, což umožňuje využití pro co nejširší paletu aplikací.
Při vývoji byly vytvořeny kontrolní body v pouzdru, což umožňuje pravidelné vizuální kontroly průchozích šroubů. Pouzdro vydrží ty nejnáročnější podmínky a má moderní vzhled. Volitelný automatický systém mazání umožňuje jednodušší provoz kladiva. V kombinaci se speciální sadou pro práci pod vodou lze pracovat s kladivem i pod vodou.