protiprachová vodní děla DEHACO


Tato zařízení - označovaná jako protiprachová vodní děla, mlžná děla, kropící děla, skrápěcí zařízení - slouží především při demolicích k snížení prašnosti při bourání.
Existuje několik výrobců vodních děl. Vodní děla DEHACO řada TERA jsou však unikátní propracovaným úsporným systémem rozstřiku vody. Voda je vedena centrálně a pomocí unikátního patentovaného rotujícího kotouče je rozstřikována. Následně je ventilátorem tato vodní mlha směrována do potřebných míst. Díky uvedenému systému rozstřiku jsou tyto vodní děla oproti velikostně srovnatelné konkurenci enormně úsporná. 
Princip ochrany proti prašnosti spočívá ve vázání poletujícího prachu vytvořenou vodní mlhou.
V Nizozemí, Anglii, Německu jsou tato zařízení také hojně využívána na skládkách, třídících dvorech a linkách. Zařízení dokáží eliminovat i zápach ze skládek.

V nabídce je několik velikostí vodních děl a díky propracovanému modulárnímu systému lze připravit sestavu dle požadavků zákazníků. Od jednoduchých provedení až po sofistikovaný autonomní systém vybavený integrovanou nádrží na vodu a generátorem pro pohon elektrických částí vodního děla.